На Майдані протестували проти політики Зеленського щодо війни на Донбасі


На Майдані Незалежності у Києві «Рух опору капітуляції» провів акцію протесту проти політики президента Володимира Зеленського щодо війни на Донбасі.

Зокрема учасники акції вимагали звільнити главу Офісу президента Андрія Єрмака. У протесті також брали участь «Національний корпус», «Демократична сокира», політична партія «Свобода» та інші, пише Громадське.

Учасники акції вимагали від Зеленського «припинити політику капітуляції перед Росією», звільнити утримуваних майданівців, добровольців і волонтерів, відновити зближення України з ЄС та НАТО, звільнити главу Офісу президента Андрія Єрмака, перестати призначати на посади «кварталівців» та прихильників Януковича.

Ексміністр освіти Сергій Квіт, який є членом Стратегічної ради «Руху опору капітуляції», на питання, чи будуть такі акції триватимуть далі, відповів: «Ми не маємо на меті розхитувати ситуації. Тому що ми зараз у стані війни. Але ми повинні висловити свою точку зору».

У поліції розповіли, що в акції беруть участі близько 1000 людей. Протест пройшов без правопорушень. Учасники акції також пішли з Майдану Незалежності на Банкову до Офісу президента через годину після початку протесту.

Аналогічні акції мали відбутися в 30 українських містах: Тернополі, Полтаві, Одесі, Львові, Луцьку, Чернігові тощо.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!