На Прикарпатті двох депутатів держдуми рф засудили до 15 років позбавлення волі


За публічного обвинувачення Івано-Франківської обласної прокуратури депутатів державної думи федеральних зборів російської федерації визнано винними у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 3 ст. 110 КК України).

Вироками Івано-Франківського міського суду їм призначено покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомила Івано-Франківська обласна прокуратура.

Прокурор у суді довів, що депутати російської федерації як представники влади, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб з іншими депутатами та представниками влади, 15.02.2022 та 22.02.2022 брали участь у засіданні державної думи федеральних зборів рф, де підтримували ратифікацію договорів про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу між рф і так званими «Донецькою народною республікою» та «Луганською народною республікою», чим вчинили умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!