На Прикарпатті 450 закладів освіти готові до очного форми навчання


Ще 55 закладів не мають укриттів, тож там навчання можливе лише онлайн.

Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук під час онлайн-наради з Урядом, присвяченій підготовці до нового навчального року. За словами посадовців, освітній процес в області заплановано розпочати за очною, змішаною та дистанційною формами навчання.

«Сьогодні скрізь облаштовують укриття, де діти та працівники перебуватимуть під час можливих повітряних тривог, – розповіла Світлана Онищук. – 1788 учнів з числа внутрішньо переміщених людей, батьки яких подали заяви за новим місцем проживання, будуть охоплені навчанням у закладах загальної середньої освіти. 450 закладів освіти готові до очного форми навчання. Якщо ж батьки вирішать, що в цих закладах вони хочуть, щоб діти навчались онлайн, вони мають написати заяву і їм забезпечать цю форму навчання. Наразі у 55 школах області учні будуть навчатися онлайн через відсутність укриттів і неможливість їх там зробити. Ми плануємо підготувати 90% закладів освіти до очної форми навчання».

Також голова ОВА повідомила, що майже на 90% підготовлено до опалювального сезону заклади загальної середньої та дошкільної освіти. В 23-х закладах області проведено капітальний ремонт приміщень, відремонтовано внутрішні системи опалення, замінено водопровідні та каналізаційні мережі, частково відремонтовано покрівлю. Рівень підготовки до опалювального сезону закладів охорони здоров’я та житлово-комунального господарства складає майже 72%, що відповідає встановленим графікам.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!