На Прикарпатті судитимуть «стрільця» незаконного збройного формування


За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Луганщини за фактом державної зради, участі у діяльності терористичної організації та участі у діяльності незаконних збройних формувань (ч. 2 ст.111, ч. 1 ст. 258-3, ч.2 ст. 260 КК України).

За даними слідства, обвинувачений  перейшов на бік ворога з початку збройного конфлікту та, вступивши до терористичної організації «ЛНР», брав участь у діяльності непередбачених законом збройних формувань.

Він добровільно прибув до пункту збору мобілізованих «ЛНР» та як стрілець проходив так звану військову службу у її підрозділах.

Виконував обов’язки «солдата» в різних видах бою та формах його забезпечення, а також забезпечував безпеку контрольних пропускних пунктів. З метою виявлення військовослужбовців Збройних Сил України на захоплених РФ територіях, він перевіряв документи місцевих мешканців.

Злочинна діяльність зловмисника була припинена 14.04.2022 військовослужбовцями Збройних Сил України в м. Сєвєродонецьку Луганської області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!