На Прикарпатті до 10 червня заборонено ловити рибу


З 1 квітня до 10 червня правоохоронці Коломийщини проводять профілактичну операцію “Нерест”, яка пов’язана з забороною вилову риби.

Коломийський відділ поліції закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись визначених правил рибальства під час нересту.

У випадку їх порушення передбачена як адміністративна (за порушення заборони передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, від 34 до 170 гривень.

За лов водних біоресурсів із застосуванням заборонених знарядь лову визначений штраф у розмірі від 340 до 680 гривень з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих біоресурсів) , так і кримінальна відповідальність (за ч. 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Відповідно до неї штраф від 1700 гривень та більше).

Нерест – особливий період в процесі відтворення риб. Пам’ятайте, що оберігаючи цінні види риби, ми примножуємо її запаси! Про факти незаконного рибного промислу повідомляйте на спецлінію «102».