На Прикарпатті горіли гараж та господарські комплекси


Минулої доби, 21 липня вогнеборці ліквідували 11 пожеж. Про це повідомляє Управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Зокрема, о 05:28 в селі Вороненка Яремчанської міськради виникла пожежа гаражу. Вогнем знищено дерев’яну будівлю гаражу. На пожежі врятовано легковий автомобіль. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 14:01 в селі Парище Надвірнянського району виникла пожежа крівлі господарської будівлі. Вогнем знищено крівлю будівлі, частково перекриття, речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни будівлі та частково фронтон сусіднього житлового будинку. На пожежі врятовано житловий будинок та оборіг з сіном. Попередня причина виникнення пожежі - неправильне влаштування та експлуатація печі та димаря.   

22 липня о 04:01 в селищі Заболотів Снятинського району виникла пожежа крівлі господарського комплексу. Вогнем знищено крівлю будівлі, частково перекриття, пошкоджено стіни будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Рятувальники 5 разів виїжджали на ліквідацію пожеж сухої трави. Такі загорання мали місце в селі Назірна Коломийського району, селі Озеряни Тлумацького району, селах Задубрівці та Іллінці Снятинського району, селі Крихівці Івано-Франківської міськради.

Також минулої доби рятувальники ліквідували 3 загорання сміття, а саме - в місті Долина на вулиці Хмельницького та в Івано-Франківську на вулицях Коновальця та Галицькій