На Прикарпатті перевіряють перевізників. Вже знайшли багато порушень


Правоохоронці виявили порушення і провели з водіями профілактичну бесіду. Не обійшлося і без адмінматеріалів.

З 1 жовтня в області розпочалася операція «Безпека дорожнього руху – це життя».
Це профілактичні заходи, які поліцейські проводять спільно з представниками Укртрансбезпеки.

17 жовтня працівники групи реагування патрульної поліції з працівниками Управління превентивної діяльності та спільно з представниками Укртрансбезпеки проводили відпрацювання щодо контролю транспортних засобів, які надають послуги пасажирських перевезень у місті Калуші.

Правоохоронці перевіряли чи є у водіїв автобусів наявність усіх необхідних документів, слідкували за тим, чи дотримуються вони ПДР і проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв та пасажирів. Під час перевірки виявили ряд порушень: не пройдений технічний контроль на автотранспорт, технічні несправності транспортних засобів та відсутність полісу обов’язкового цивільного страхування.

На всіх водіїв-порушників склали відповідні адміністративні матеріали. На цьому перевірка не завершилася і буде проведена і в інших районах Івано-Франківщини.

Поліція нагадує що згідно з вимогами ПДР технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також іншої нормативно-технічної документації. В іншому разі водії наражають на небезпеку себе, своїх пасажирів та інших учасників дорожнього руху.