На Прикарпатті перевірили, чи вода на пляжах є безпечною


Мешканців та гостей Прикарпаття попереджають, що на території області офіційно функціонує три пляжі.

Зокрема це: міське озеро в місті Івано- Франківськ ( « КП розвитку та рекреації » ), штучні стави в селі Поляниця Яремчанької міської ради (ТзОВ « Буковель » та ТзОВ « ПАРКТУР »). Про це інформує "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

З початку літнього сезону  станом на 19.07.2019 р. лабораторіями ДУ   « Івано- Франківський  обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрано для досліджень 50 проб води з об’єктів рекреаційного та оздоровчого використання ( пляжів).
 
За результатами досліджень вода відповідає санітарно- гігієнічним нормативам по мікробіологічних та санітарно- хімічних показниках. В даний час відпочинок на території вказаних об’єктів не створює загрозу здоров’ю людей.
 
Разом з тим, наполегливо радимо відпочивати в офіційно відведених для купання місцях, оскільки офіційні пляжі перед відкриттям та протягом сезону перевіряють на безпеку. Місця стихійного відпочинку на берегах водойм, які часто обирають мешканці, можуть нести загрозу здоров’ю.