На Прикарпатті відбувся молодіжний екологічний фестиваль “Гірська веселка"


На майдані Незалежності у Косові проведено ХІV районний молодіжний екологічний фестиваль “Гірська веселка”, організований сектором у справах сім’ї, молоді та спорту і відділом освіти райдержадміністрації, а також НПП “Гуцульщина”.

Відкриваючи  його, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Ропар,  процитував уривки з творів Івана Драча та Ліни Костенко. 

Сповненим глибокого патріотичного змісту був виступ голови районної ради Михайла Шатрука. Про роль таких фестивалів вели мову заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталія Волощук і заступник директора НПП “Гуцульщина” Василь Стефурак.

У програмі фестивалю  зазначено, що метою проведення цього традиційного заходу є формування екологічної культури молоді, підвищення рівня зацікавленості до вивчення природничих дисциплін, залучення молоді району до активної природоохоронної роботи, активізація молодіжного екологічного руху в районі. 

Але особливість нинішнього фестивалю полягала в тому, що в його програму були введені тематична виставка-конкурс “Герої не вмирають”, присвячена пам’яті полеглих під час Революції гідності та у війні, нав’язаній Росією у південно-східних регіонах України, а також благодійна виставка-ярмарок художніх творчих робіт «Діти за мир, за єдину Україну”.

Виручені кошти  будуть передані для учасників АТО із Косівщини. 
Крім згаданих конкурсів були проведені фотоконкурс “Ми – твоє майбутнє, Україно”, конкурс малюнка на асфальті “Діти. Мир. Україна” та конкурс-виставка домашніх тварин.
Після закінчення фестивалю учні Косівської ЗОШ I-III ст.. № 1завітали в державні установи із солодощами, які  продавали з метою збору коштів для АТО.