На війні загинув 27-річний воїн з Гвіздецької громади Андрій Стеф’юк


Ще одна гірка звістка прийшла до Гвіздецької громади - на Харківщині загинув захисника Андрій Стеф’юк 1997 року народження.

Про це повідомили на сторінці Гвіздецької територіально громади.

Андрій народився та виріс в селі Хом’яківка нинішньої Гвіздецької громади. Жити у мирі та злагоді, завжди допомагати, підтримувати один одного – так заповідали батьки, за таким принципом жив і донині. Андрій завжди підставляв своє плече тим, хто потребував його допомоги, ніколи не полишав незакінчену справу. Завжди чинити по совісті та сміливо йти вперед – саме такими принципами керувався він у своєму житті.

У 2014 році закінчив Гвіздецький ліцей. Мрією Андрія в школі було стати на захист людей. Тоді він ще не знав, яка це буде структура. Улюбленими уроками стали: правознавство та Історія України. Ніби наперед знав, які випробування готує доросле життя. Після школи вступив до Національного університету «Одеська юридична академія», де 2018 році здобув перший рівень вищої освіти – бакалавра, а в 2020 році- отримав ступінь магістра. Паралельно з навчанням в академії він вступає та проходить підготовку на кафедрі військової підготовки Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.2022-й рік змінив життя Андрія, а бажання захищати тільки посилилося.Через декілька днів після повномасштабного вторгнення він був призваний до військової частини де проходив строкову службу.

Капітан Стеф’юк Андрій Ярославович служив інженером обліково- операційного відділення військової частини А-1807.

8 квітня 2024 року в с. Олександрівка, Ізюмського району, Харківської області його життєва зірка згасла.

"Добрий, спокійний, миролюбний, надійний, відповідальний, працьовитий. Саме таким навічно запам’ятають Андрія його, друзі, однокласники та односельці. Наша свобода та вільне життя дістається нам важким шляхом та великими непоправними втратами. Найдорожчого сина з війни не дочекалася мати з батьком, коханого – наречена, люблячого брата – сестра.

Селищний голова та виконавчий комітет Гвіздецької селищної ради висловлює щирі слова співчуття рідним, близьким, поділяємо важке горе, схиляємо голови у скорботі. Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі", - вислили співчуття рідним керівництво громади. 

Орієнтовно зустріч скорботного кортежу відбудеться в п’ятницю, про що повідомимо додатково.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!