Now Foods: історія, особливості виробництва та огляд пропозицій


Сьогодні існує чимало брендів, що відносять себе до виробників натуральної продукції для здоров'я та краси. Але у кожного споживача завжди є сумніви в якісному виконанні запропонованих товарів.

У цій статті ми розповімо про історію та оригінальні пропозиції американського бренду Now Foods. Компанія-виробник фактично являє собою великий лабораторний корпус. На підприємстві регулярно проводяться екскурсії, тому відвідати його може будь-хто. Але через пандемію ми практично позбавлені можливості подорожувати, тому пропонуємо нашим читачам взяти участь у віртуальній екскурсії. 

Традиційно почнемо з історичної довідки. На початку 60-х індустрія здорового харчування перебувала на початковій стадії розвитку. Була відсутня загальна концепція, тому в цю категорію могли віднести що завгодно – від вживання страв, що не піддаються термічній обробці до каш швидкого приготування. Дипломований хімік Елвуд Річард вивчав вплив натуральних продуктів і харчових добавок на рівень працездатності та вирішив перейти від теорії до практики. Він відкрив кілька магазинів, які об'єднав в невелику торговельну мережу під назвою Health House. Але досить швидко Елвуд зрозумів, що ціна пропонованих виробів дуже висока, тому потенційні клієнти не готові купувати за такою вартістю. Для того, щоб забезпечити високий рівень якості та помірний рівень ціноутворення, він вирішив сам зайнятися виробництвом. Так у 1968 році з'явився бренд Now Foods. В середині 70-х торговельна мережа, яка належить компанії, отримує нову назву – Fruitful Yield.

Асортимент продукції

Сьогодні у каталог Now Foods входить понад 1400 найменувань з різних категорій:

- натуральні харчові продукти (сухофрукти, борошно, суміші для випічки, злаки, кулінарні олії, какао, напої, горіхи, підсолоджувачі);

- харчові добавки, вітамінні й мінеральні комплекси;

- косметика для дітей і дорослих;

- ефірні олії;

- спортивне харчування (підвищення витривалості, нарощування м'язової маси, зняття втоми після тренувань, регулювання ваги);

- різні ветеринарні препарати.

Філософія Now Foods сформульована чітко й доступно: "Ми виробляємо високоякісні натуральні продукти та пропонуємо їх за цінами, які подобаються всім". Місія бренду полягає в тому, щоб надати людям можливість вести здоровий спосіб життя.

Як все організовано

Загальне уявлення про компанію вже сформовано, тепер пора познайомитись з особливостями виробничого процесу:

- Вихідні матеріали. Сировина доставляється з різних країн і проходить ретельне тестування. Спочатку виконується візуальний огляд, який визначає відповідність умов транспортування вантажів встановленим правилам. Потім виконується спеціальне сканування для виявлення сторонніх домішок. Далі відібрані зразки відправляються у лабораторію для аналізу якісних показників. Всі сировинні матеріали піддаються такій комплексній перевірці. Лабораторії компанії щомісяця виконують 16000 тестів.

- Структура та особливості виробництва. В інфраструктуру, крім головного офісу, розташованого у Блумінгдейлі (штат Іллінойс), входять виробничі й торговельні підприємства, які знаходяться в США і Канаді. Всі стадії виготовлення суворо контролюються.

- Завершальний етап. Готова продукція повинна бути схвалена співробітниками відділу по контролю за якістю, а потім вона вирушає на склад. Товари з різних груп мають спеціальні відсіки для зберігання. Приміщення, в яких виготовляються харчові добавки, мають особливе середовище. Після того, як виробничий цикл завершено, виконується ретельне прибирання та очищення обладнання.

Слід зазначити максимальну відкритість компанії. Для деяких виробів не потрібно вказувати повну рецептуру, але на етикетках є всі інгредієнти, які входять до складу. Фірма веде продуману маркетингову політику. Наприклад, для виготовлення органічних ефірних олій сировина закуповується у постійних постачальників великими партіями й це дозволяє встановлювати ціни нижче, ніж у конкурентів.

Все, що потрібно для краси

З 1988 року бренд Now Foods випускає косметичні засоби, які входять у такі категорії:

- Пропозиції для чоловіків. Це креми для гоління, олія для бороди, засоби для регулювання потовиділення.

- Гігієна порожнини рота. Пропонуються зубні пасти, які успішно справляються з висвітленням емалі, освіжають порожнину рота. До складу входять м'які поверхнево-активні речовини натурального походження (наприклад, натрій кокосульфат, що отримується з кокосової олії), а також екстракти листя чайного дерева, стевії, м'яти.

- Харчові добавки для краси. Вони покращують стан шкіри, волосся, нігтів. В їхніх формулах присутні вітаміни, амінокислоти, мінерали, рослинні екстракти.

- Догляд за шкірою обличчя та тіла. Основою каталогу є косметичні олії авокадо, аргани, з абрикосових кісточок, а також сироватки, креми і гелі на основі екстракту алое, гіалуронової кислоти, водоростей, листя камелії.

Отже, наша екскурсія добігає кінця. На завершення відзначимо, що Now Foods сміливо можна назвати маркою з бездоганною репутацією, бо величезна увага приділяється якісному виконанню всієї пропонованої продукції. Особливий підхід до виробничого процесу й ретельна розробка рецептур гарантує високу дієвість і повну безпеку будь-якого виробу з каталогу цієї марки.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!