Організатори TEDxIvanoFrankivsk назвали імена спікерів цьогорічної конференції


У понеділок, 10 червня організатори TEDxIvanoFrankivsk назвали всіх спікерів конференції та розповіли про що вони говоритимуть у своїх виступах.

Цьогорічна TEDxIvanoFrankivsk 2019 стане п’ятою конференцією в Івано-Франківську. Вона стартує 15 червня у приміщенні Університету Короля Данила о 10 годині.

Запрошені спікери розкриють учасникам “іншу сторону” свого успіху чи справи, якою займаються. Тому організатори вирішили показати “іншу сторону” самої конференції. Основна мета — показати, що робити помилки – це нормально.

"Ми обрали темою "Іншу сторону", оскільки хочемо, щоб наші спікери розповіли про себе або про справу, якою вони займаються, під іншим незвичним кутом. Ми знаємо цих людей за їхні досягнення, але не знаємо, якою ціною і якими зусиллями дається успіх", - розповідає співорганізатора Тетяна Черниш.

За її словами, на конференції TEDxIvanoFrankivsk виступатимуть 13 спікерів.

Конференція триває всього один день, а підготовка може зайняти понад півроку.

Ліцензіатка Христина Вінтонів зауважує, що письменниця Катерина Вінтонів розповідатиме про те, звідки береться натхнення, з чого воно складається і що можна зробити, коли його немає.

"Катерина сама малювала свою презентацію, тому це буде оригінальний виступ", - наголошує Вінтонів.

На конференції доброволець Корпусу миру США в Україні Ерік Файн ділитиметься своїм баченням економічного розвитку України, а також чому важливо робити інвестиції. Співредактори онлайн-видання MediaLab Отар Довженко і Людмила Смоляр розкажуть, що медіа можуть дати людям.

Цього року організатори оголошували конкурс на спікерів, тож кожен бажаючий мав змогу подати свою кандидатуру. З поміж кількох десятків заявок організатори обрали Христину Сирову-Ковалишин.

"Є багато речей, чим раніше я не була готова ділитись з усіма. Та тепер настав час. У моєму житті було багато важких ситуацій з яких я знайшла вихід, тож зараз хочу поділитись з іншими, як можна рухатись до успіху, попри перешкоди", – розповіла спікерка.

За словами організаторів, окремим сюрпризом для глядачів стане ведучий. Його ім’я організатори не називатимуть до події.  

Перед гостями виступатимуть:

 • Наталка Найда – засновниця мануфактури “Shuflia” та студії “Bukvica”;
 • Роман Шеремета – професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв, науковий співробітник Економічного Наукового Інституту США та Всесвітньої Організації Праці;
 • Катерина Бабкіна – письменниця, сценаристка, колумністка та журналістка;
 • Андрій Черніков – керівник ІТ-компанії “Lotatech”, співвласник ресторанів “Urban Space 100/500”;
 • Ерік Файн – випускник Єльського університету: вивчав економіку, геологію і геофізику. Працює в Управлінні інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради волонтером Корпусу Миру США в Україні;
 • Христина Сирова-Ковалишин – письменниця, поетеса, есеїстка. Співзасновниця та директорка благодійної організації “Благодійний Фонд “Хребет” по роботі з людьми з інвалідністю;
 • Людмила Смоляр і Отар Довженко – співредактори онлайн-видання “MediaLab.Online”. Людмила – редакторка, журналістка і соціологиня. Отар – редактор і дослідник медій. Викладав у Школі журналістики УКУ. Керує Центром моніторингу і аналітики ГО “Детектор медіа”.
 • Ганна Бурлака – мандрівниця, тревел-блогерка, тревел-консультантка.
 • Дмитро Бабич – президент Української федерації літаючих дисків, підприємець, професійний дизайнер і програміст.
 • Денис Келеберденко – креативний директор рекламного агентства “BBDO Ukraine”;
 • Ігор Сусяк – бізнес-аналітик, проектний менеджер, інтегратор СРМ та BPM систем.
 • Любомир Шимків – керівник Львівського осередку Української академії лідерства, викладач УКУ, пластун