Плазма для ігор на консолі: параметри вибору


Консольна гра забезпечує геймерам дивовижне занурення та екстремальні відчуття, яскраві емоції, які важко порівняти з чимось у реальному житті. Не дивно, що такі пригоди є досить популярними, а захоплені користувачі охоче вибирають спеціальне обладнання для участі в них. Чи потрібна саме сучасна плазма? Можливо це невиправдане витрачання грошей? Які телевізори дозволяють використовувати функції ігрової приставки без обмежень?

Про це – в матеріалі далі. 

Ігри на консолі: чому потрібен сучасний телевізор

Існує думка, що ігрову приставку використовують у поєднанні з будь-яким телевізором, якщо в ньому є порт для її підключення. Важлива лише його діагональ, яка забезпечує відмінний візуальний ефект. Але приставка – багатофункціональний пристрій. Максимально використовувати її можливості можна лише за допомогою телевізора із відповідними характеристиками. Наприклад, сучасна приставка забезпечує гру по мережі та стрімінг ігрового процесу в будь-яку точку світу, але лише за умови роздільної здатності UHD та HDR у плазми.

Вибір телевізора для консолі: ключові характеристики

Щоб вибрати плазму для ігор, потрібно приділити увагу таким параметрам:

- Технологія Input Lag. Це час затримки, протягом якого відбувається обробка зображення, що отримане від приставки, до моменту його виведення на екран. Чим менший період, тим краще. Для геймерів ідеальна техніка з показником 10–15 мс.

- Частота оновлення екрана. Визначає кількість кадрів, які обробляються за секунду. Оптимальним вважається показник 60 Гц. Для більш сучасних ігор може знадобитися техніка з параметрами 120 Гц.

- Роздільна здатність та діагональ. Має бути плазма з 4К або Full HD. Чим більша діагональ, тим цікавіша та реалістичніша гра.

- Режим HDR. Завдяки цій технології виходить чітка, яскрава та красива картинка.

- Порти HDMI. Їх має бути достатньо для підключення приставки та інших пристроїв, що необхідні для розваги.

Попри велику кількість вимог, купити плазму для консолі можна швидко та за доступною ціною.

Телевізори для ігор: популярні моделі

Серед різноманіття плазм для геймерських пригод користувачі часто вибирають ті, які задовольняють співвідношенню ціна-якість. Популярними вважаються:

- Xiaomi Mi TV P1 43 Black. Бюджетний телевізор із невеликою діагоналлю. Його переваги – підтримка 4К та HDR, а також частота оновлення 60 Гц.

- LG 43UH603V. Плазма з діагоналлю 48 дюймів, зображенням у форматі 4К. Частота оновлення екрана – 60 Гц, 9 режимів візуалізації. 

- Philips 58PUS8506/12. Пристрій для приставок останнього покоління. Діагональ 58 дюймів, роздільна здатність екрана 4К UHD, спеціальні роз`єми, технологія HDR і покращена яскравість зображення.

Плазма для ігор забезпечить динамічну реалістичну пригоду без розривів та затримок зображення.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!