Поблизу Бахмута загинув Захисник з Рогатинської громади Іван Росоловський
![](https://blitz.if.ua/local/news/243696/429649435_734245368801930_407208550799109318_n.jpg)
Під час бойових дій на Донеччині обірвалося життя воїна з Рогатинщини Івана Росоловського.
Звістку про загибель воїна повідомила Рогатинська міська рада.
Іван Росоловський брав участь у бойових діях ще з часів проведення АТО. На фронт військовий Іван Росоловський повернувся 20 лютого 2023 року. Відтоді стрілець-помічник гранатометника стрілецької роти 10 ОГШБ «Едельвейс» виконував бойові завдання у найгарячіших «точках» Донеччини.
У п'ятницю, 23 лютого, відбувся його останній бій. Життя військового обірвалося внаслідок удару російського дрона в одній із найважчих ділянок фронту – неподалік Роздолівки Бахмутського району.
27 лютого Рогатинщина зустріне загиблого. Орієнтовно о 13:00 год траурний кортеж прибуде до Рогатинської громади. На головній площі міста відбудеться поминальна панахида та прощання з загиблим українським захисником.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)