Поліція розшукує двох зниклих безвісти прикарпатців


Поліція розшукує безвісти зниклого Запорожця Михайла Олександровича, 1961 р.н. жителя села Крихівці та Катрич Ірину Миколаївну, 1967р.н., жительку Тисменичан.

Івано-Франківські правоохоронці звертаються до небайдужих громадян та представників засобів масової інформації допомогти у пошуках безвісти зниклого Запорожця Михайла Олександровича, 1961 р.н. жителя села Крихівці.

Про зникнення чоловіка до поліції звернулися родичі. 6 лютого чоловік пішов з дому та по даний час місце перебування його невідоме. Прикмети розшукуваного: середньої тіло будови, довге волосся по плечі, очі сірі. Одягнутий у куртку біло-чорного кольору, джинси, шапка.

Поліція також розшукує зниклу Катрич Ірину Миколаївну, 1967р.н., жительку Тисменичан. Може представлятися імʼям Орися.

Жінка близько 3-х тижнів тому пішла з дому та по даний час місце перебування її невідоме

Прикмети: на зріст 1,70см, середньої тілобудови, волосся короткострижене чорного кольору з сивиною.

Була одягнена: штани спортивні темно-синього кольору, светр сірого кольору, куртка чорного кольору, шапка вʼязана світло-сірого кольору.

Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку чоловіка та жінки прохання повідомити до Івано-Франківського районного управління поліції за телефонами: 068-667-13-17, 066-395-23-35, «102» або іншим зручним способом.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!