Польські перевізники можуть відновити протести на кордоні з 1 березня - ЗМІ


Польські перевізники, які блокували український кордон з початку листопада минулого року і призупинили його в середині січня, можуть відновити протест 1 березня.

Про це повідомляє Rmf24, зазначаючи, що польські перевізники не задоволені діями уряду щодо виконання їхніх вимог, передає Укрінформ.

Як зазначає видання, перевізники з Люблінського і Підкарпатського воєводств Польщі хочуть знову блокувати пункти пропуску “Гребенне”, “Дорогуськ”, “Корчова”, і не виключено також, що й “Медику”.

Як зазначив у коментарі виданню голова об’єднання “Транспорт і логістика Польща” Мацей Вронський, перевізники чекали на проєкт закону, який мав би зробити жорсткішою перевірку українських перевізників у Польщі, але цього не було зроблено. Водночас він визнав, що польські перевізники і надалі протестують на кордоні (разом з фермерами – ред.), але роблять це неофіційно.

Видання стверджує, що сигнали від фермерів і перевізників свідчать про те, що “якщо до четверга в цьому питанні нічого не відбудеться, то масштаб і кількість протестів на кордоні з Україною можуть тільки зрости”.

Зауважується, що за понад 10 тижнів протестів втрати польських перевізників могли сягнути кількасот мільйонів євро, адже вартість річного ринку перевезень із Польщі в Україну сягає близько 10 млрд євро.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!