Помер ведмідь Юра, якого забрали у притулок "Синевир"


В реабілітаційному центрі бурого ведмедя НПП «Синевир» повідомили про смерть ведмедя Юри, якого було вилучено з пансіонату «Байка».

Для виявлення причини загибелі фахівці виконали розтин тварини. Пластикова пляшка, дерев’яні предмети, небезпечні кількаметрові гельмінти – це лише неповний перелік того, що було знайдено у шлунку ведмедя. Крім того, спеціалісти виявили набряк легень та збільшені у розмірах внутрішні органи.

Про це в мережі повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований, пише Бліц-Інфо.

"Внаслідок багаторічного утримання ведмедя в неналежних умовах він перебував у жахливому стані. Тварина мала новоутворення на очах та надмірну вагу (вдвічі більшу за норму). І це зовсім не дивно, враховуючи її невідповідне харчування у пансіонаті: власник годував Юру солодощами та газованими напоями. А тісний вольєр не давав можливості ведмедю для рухової активності, що вкрай важлива для диких тварин. Через загострення хронічних захворювань Юрі необхідне було термінове хірургічне втручання. На жаль, операцію він не пережив.",- йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше фахівці Держекоінспекції за згодою власника вилучили тварину з ТОВ «Оздоровчий-туристичний пансіонат «Байка», де ведмідь утримувався у неналежних умовах. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!