Представники Луганської та Донецької обласних служб зайнятості відвідали Франківщину


Протягом 16-18 вересня робоча група з представників Луганської та Донецької обласних служб зайнятості в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу #UNRPP #EU4East перебувала на Івано-Франківщині.

«Кожна обласна служба зайнятості у роботі має головну мету — задоволення потреб шукачів роботи та роботодавців. Кожен з нас має великий досвід роботи в цих напрямах, але і кожен може поділитися своїми напрацюваннями. Саме обмін досвідом — це головна мета нашої зустрічі», - зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Розпочався візит з відвідування Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де було презентовано його роботу та обговорено нові форми та види навчання, зокрема елементи дуальної форми навчання безробітних, застосування принципу індивідуалізації програм підвищення кваліфікації, у т.ч. шляхом стажування на робочих місцях у роботодавця.

Представники Луганської та Донецької обласних служб зайнятості взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Роль соціального партнерства у створенні умов для збереження і розвитку трудового потенціалу».

Також вони відвідали Рогатинську районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості, де ознайомилися з організацією  роботи фахівців, в т.ч. кар’єрних радників, рекрутерів, профконсультантів.

Своїм досвідом роботи поділилися і працівники Донецької та Луганської служб зайнятості, зокрема, щодо застосування методів рекрутингу, проведення професійного навчання, профорієнтаційної роботи.