Прес-конференція одного із засновників будівельної компанії «Цитадель»: питань більше, ніж відповідей


7 листопада в Івано-Франківську у готелі «Станіславів» відбулась прес-конференція одного із засновників будівельної компанії «Цитадель» Олександра Вовчука.

За його словами щодо ТОВ «Цитадель» вчиняються дії, які мають ознаки рейдерства та шахрайства, пише Правда.

«Через це виникли справжні ризики для інвесторів та клієнтів будівельної компанії», – додає Вовчук.

Проте на уточнюючі питання журналістів щодо суті рейдерських дій пан Вовчук пояснити нічого не зміг. Слід відзначити, що відповідно до державних реєстрів ніяких змін в структурі власності ТОВ «Цитадель» не відбулося.

Так само він не зміг пояснити, які саме ризики вбачає для клієнтів компанії та на підтвердження своїх слів не зміг назвати конкретних фактів чи продемонструвати документи.

 

Натомість перед присутніми виступив інший співзасновник будівельної компанії «Цитадель» Василь Петренко, якого Олександр Вовчук і звинувачує у рейдерстві.

Він прояснив ситуацію та пояснив суть конфлікту: «Олександр Вовчук обманює мене, як партнера і будь-якими шляхами пробує вивести майно з фірми».

Також Василь Петренко представив витяг з реєстру, де був договір про продаж нерухомості, яка була зареєстрована за будівельною компанією «Цитадель». Проте Олександр Вовчук намагався її використати у своїх цілях та продав «за майновими правами».

З цієї причини оформити право власності на цю нерухомість неможливо. Окрім того журналістам розповіли про ситуацію, що трапилася з військовослужбовцем на ім’я Андрій. Він придбав гараж за договором майнових прав, але як виявилося, право власності оформлене за компанією. Згідно законодавства договір мав бути завірений нотаріусом, але цього не відбулося. Коментар з приводу даної ситуації пан Вовчук так і не надав.

Цікаво, що підприємець, який намагається подати себе, як законослухняного громадянина, має в своїй біографії зразу кілька цікавих фактів.

За даними реєстрів накладено арешт на його майно за неповернення позики від 08.02.2023 у сумі 2,5 млн грн особі з міста Хмельницький (судова справа № 352/1442/23).

А у 2006 році директора та засновника будівельної компанії «Цитадель» Олександра Вовчука було притягнуто до кримінальної відповідальності за шахрайство (судова справа 344/10040/20).

Бліц-Інфо і надалі слідкуватиме за розвитком подій та інформуватиме читачів.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!