Прикарпатське підприємство змусили перерахувати рахунки за воду


Управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело планову перевірку комунального підприємства, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території області.

І виявили, що підприємство розрахувало тарифи на комунальні послуги з порушеннями вимог. Відтак, Держпродспоживслужба зобов’язала комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану суму за 2020 рік  та здійснити розрахунок тарифів відповідно до вимог діючих нормативних актів. Загалом, мова йде про повернення споживачам 730 тисяч 600 гривень. 

 За порушення державної дисципліни цін на керівника підприємства було складено протокол про адміністративне правопорушення відповідно до статті 165-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Станом на 01.04.2021 р. комунальне підприємство повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області про повернення споживачам зайво нарахованої плати за комунальні послуги в сумі 730 615 грн., оплачено адміністративну санкцію в повному обсязі та здійснюється розрахунок тарифів на послуги для подальшого подання до органу місцевого самоврядування для встановлення у відповідності до вимог нормативних актів.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!