Прикарпатський доброволець отримав звання Герой України


Прикарпатський доброволець ДУК ПС Дмитро Коцюбайло отримав звання Героя України.

Про це Бліц-Інфо повідомив командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький (Летун).

"Від імені всього Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" вітаю нашого побратима - командира 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС друга Да Вінчі Дмитра Коцюбайла з найвищою державною нагородою - Герой України! Служіння Нації та боротьба з російським окупантом високо оцінена. Це достойна нагорода, яка підкреслює, що "Правий сектор" не бандформування, як часто шиплять наші недруги і вороги, а структура, яка народжує героїв",- каже командир.

Довідково: Дмитро Коцюбайло - у свій 21 рік став наймолодшим командиром 1-ї штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”.

Народився 1 листопада 1995 року у селі Задністрянськ Галицького району Івано-Франківської області. 

Середню освіту здобув у Бовшівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Далі продовжив навчання у художньому ліцей в Івано-Франківську.

Від самого початку подій на Майдані взяв активну учать у Революції Гідності.

На фронті від початку російсько-української війни. В 2014 році командував взводом добровольців, в 2015 став командиром роти.

В 2014 році отримав важке поранення танковим снарядом в населеному пункті Піски, Донецької області. Після одужання, через 3 місяці реабілітації повернувся на фронт, де до сьогодні продовжує відстоювати інтереси України, звільняти окуповані території та боротися з російськими загарбниками.

Брав участь в операціях по звільненню населених пунктів Карлівка, Піски, Авдіївка, а також в боях під Степанівкою, Савур-Могилою, Старогнатівкою, на позиції «Алмази».

Знищив десятки ворожих опорних пунктів, багато техніки та живої сили в зоні бойових дій в Донецькій області.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!