Мешканцю Вигодської громади присудили чотири роки в'язниці за крадіжки з цвинтаря


Вироком Долинського районного суду Івано-Франківської області 17 травня 2022 року жителя с. Новоселиця Вигодської селищної ТГ за неодноразові вчинені наруги над могилами померлих і незаконне заволодіння предметами, що знаходились на них засуджено до покарання у вигляді обмеження волі на строк 4 роки

Судом встановлено вина обвинувачений у шести епізодах крадіжки металевих конструкцій з могили на сільському кладовищі. Так, у червні-липні 2020 року обвинувачений ходив на цвинтар щоп'ять днів зранку, коли ще нікого там не було. Переконавшись, що його ніхто не бачить, він підходив до могили, та знімав трубки, що хитались. Трубки та усі інші металеві предмети виломлював із могильних плит та огорож, здавав їх в пункті прийому металобрухту.

Попри неодноразові обіцянки обвинуваченого відшкодувати завдану злочинами шкоду, все ж цього не зробив. Особливо здивувало те, що, бувши фізично здоровим, непрацевлаштованим, проживаючи у тому ж населеному пункті де і вчиняв наругу над могилами обвинувачений не допоміг полагодити, хоч про це його і просили потерпілі.

За змістом ст. 61 Кримінального кодексу України обмеження волі - це покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці.

"Розділяємо із потерпілими моральні переживання та переконані, що призначене судом покарання забезпечить відшкодування завданих злочинами витрат", зазначили у пресслужбі Долинського районного суду.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!