Івано-Франківщина втратила на війні трьох Героїв


Сумні звістки про загибель захисників повідомили у Надвірнянській, Кутській та Тлумацькій громадах.

20 червня 2022 року, під час виконання військового обов’язку, у бою за нашу Батьківщину загинув Данищук Євген Михайлович, 1985 року народження, житель с. Розтоки, повідомляє Кутська селищна рада.

Герой ціною власного життя виборював свободу та незалежність України у запеклих боях проти російських окупантів. Не дочекалася Захисника двоє синочків, донечка, дружина, батьки, брат, уся родина. Загиблий Євген Михайлович два скликання поспіль працював на посаді голови Розтоківської сільської ради.

Смуток війни торкнувся і Надвірнянської громади. Зіновій Андрійович повідомив про загибель жителя м. Надвірна Петрова Віктора Олександровича, 1969 року народження.

"На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!",- йдеться в повідомленні.

Також у  війні з російськими окупантами, захищаючи нашу свободу та незалежність України, загинув Василь Гуцуляк родом з села Королівка. Його знали як справжнього воїна та поважали як добру людину із незламним характером, повідомляє Тлумацька міська рада.

"Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, гідного сина незламного народу. Щиро співчуваємо рідним і близьким. Це втрата, біль від якої неможливо заглушити. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи… Ми бережемо спогади про кожного з Героїв. Герої не вмирають!".- йдеться в дописі.

 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!