Прикарпаття втратило на війні трьох воїнів - Вадима Жукова, Анатолія Забаву та Михайла Войтовича


У середу, 13 вересня, стало відомо про загибель на фронті російсько-української війни Вадима Жукова з Калущини, Анатолія Забави з Косова та Михайла Войтовича з села Ганнусівка Єзупільської громади.

Про це повідомили у Косівській РВА, мер Калуша Андрій Найда та на у Єзупільській громаді.

"Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув Анатолій Забава з Косова. Прощання із полеглим Захисником України відбудеться завтра, 14 вересня 2023 року, о 13.00 год. на майдані Незалежності м. Косова", - написали у Косівській РВА.

"Знову трагічна звістка у нашій громаді... Знову непоправна втрата... Калушанин Вадим Жуков, 1988 року народження, стрілець-снайпер десантно-штурмового батальйону, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув у бою за Україну 7 вересня на Запоріжжі. Призваний на військову службу у січні 2023 року, він до кінця залишився вірним Українському народові", - повідомив Андрій Найда.

"Захищаючи Україну від ворога, загинув Михайло Войтович, який проживав в с.Ганнусівка Єзупільської територіальної громади. Войтович Михайло Богданович народився 29.01.1979 року в м.Тисмениця. У травні 2023 року став на захист нашої держави. Був солдатом 2 стрілецької роти в/ч А7091. Загинув 12.09.2023 року захищаючи нашу державу від жорстокого ворога поблизу населеного пункту Невське Луганської області під час артилерійського обстрілу", - повідомили у Єзупільській громаді.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!