Пробне ЗНО у Франківську здали понад тисячу випускників


10 квітня 2021 року в Івано-Франківську відбулося пробне ЗНО-2021 на базі 8 навчальних закладів: ліцеїв №17, 19, 20, 21, 23, 24, 25 та ліцею ім. В.Чорновола.

Участь у пробному тестуванні дає можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення, тому майбутні абітурієнти завжди відповідально ставляться до участі у ньому, повідомляє Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Цьогоріч з’явилося 92,6% зареєстрованих учасників (1191 із 2151). Найбільше випускників обрали математику, англійську мову та українську мову і літературу (579, 474 і 457 відповідно). Школярі, які чітко визначились із вибором профільного предмета, а саме хімії, фізики та німецької мови, продемонстрували 100% явку, хоча кількість їх була незначна.

Для організації пробного ЗНО було залучено 357 педагогічних працівників, які працювали у 148 аудиторіях. Пробне тестування пройшло організовано, із дотриманням протиепідемічних заходів, в спокійній , доброзичливій атмосфері, а головне – дало можливість учасникам ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання, прослухати тексти іноземною мовою, адаптуватися до тестів з вибраних навчальних предметів, адже кількість, форма, структура та рівень складності завдань пробного тестування з кожного предмета відповідають основному ЗНО.

Після завершення роботи над тестом учні забирали свій тестовий зошит, бланки відповідей із власними записами. Для визначення результатів пробного ЗНО учасникам, які пройшли тестування, потрібно занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО 10–14 квітня до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) вони отримають в особистих кабінетах до 30 квітня.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!