Провокація Пекіна: китайські військові тренувались завдавати ракетних ударів по Тайваню


Військові Китаю у п’ятницю в ході другого дня навчань навколо Тайваню провели імітаційні ракетні удари по цілях на острові та відпрацювали авіаційні штурми бомбардувальниками зі встановленими на них бойовими ракетами.

Про це повідомляє центральне телебачення CCTV, передає Укрінформ.

У сюжеті йдеться, що сьогодні війська Східного військового округу продовжили тренування бойових кораблів і літаків навколо Тайваню, ведення штурмових дій на морі, десантування й бойові операції на суші та інші спільні маневри.

Фото: Taiwan Defence Ministry

У ході навчань ракетні підрозділи відпрацювали приховане висування на бойові позиції, розгортання пускових установок та «відпрацювали імітаційні ракетні атаки на Тайвань із використанням десятків ракет».

Фото: cctv.com

Авіаційне командування, своєю чергою, сформувало з бомбардувальників кілька штурмових груп, які під прикриттям винищувачів здійснили імітаційні атаки у водах на схід від Тайваню. Окремо зауважується, що бомбардувальники виконували навчальні завдання зі встановленими на них бойовими ракетами.

Додаткових подробиць, зокрема, про кількість задіяних у навчаннях сил, CCTV не наводить, проте тайванське міноборони в мережі Х повідомляє, що минулої доби навколо острова було зафіксовано 49 літаків і 19 бойових кораблів китайської армії, а також 7 суден берегової охорони КНР.

При цьому 35 китайських літаків перетнули серединну лінію Тайванської протоки, що вважається неофіційним кордоном між материком і островом, та увійшли в зону ідентифікації тайванської ППО.

Як повідомляв Укрінформ, Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) у четвер розпочала масштабні дводенні військові навчання навколо Тайваню, щоб покарати «сепаратистські сили незалежності Тайваню».

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!