Прикарпатські поліцейські здійснили мрію маленького хлопчика


Семирічний Владик мріє стати справжнім поліцейським коли виросте.

Хлопчик завжди захоплюється, коли бачить охоронців порядку. Відвідує всі дитячі заходи на яких присутні правоохоронці. Для нього поліцейські – справжні герої. Він так давно мріяв побувати в гостях у поліцейських. Тож поліцейські виконали його мрію…

Владик прийшов в гості до начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та впевнено заявив: «Коли я виросту – я точно стану поліцейським, буду допомагати й захищати людей! 100 %».

Для того, щоб хлопчик краще ознайомився з роботою поліції, Володимир Голубош подарував йому форму юного поліцейського. Цілий день Владик провів разом з правоохоронцями: тренував собак в кінологічному центрі, патрулював вулиці міста з велопатрулем, займався з поліцейськими спецпідрозділу, був головним в екіпажі патрульних.

"Радіємо, що здійснили таку маленьку, але таку важливу мрію Владика. Ми хочемо, щоб діти довіряли поліції й знали, якщо їм буде потрібна допомога — поліцейські обов’язково допоможуть й зможуть захистити!", - кажуть в поліції.