Рафінована лють. Настя Зухвала. Підпільний стендап


У п'ятницю, 24 червня в Івано-Франківську виступить комікеса Настя Зухвала. Виступ стендаперки розпочнеться о 19:00 у "Підземному переході "Вагабунго".

Легендарне повернення з села, ой, тобто з тилу, з новим сольником «Рафінована лють» комікеси Насті Зухвалої. В часи несвідомого українства більш відомої, як Дєрская. Дивина та й годі, з Києва поїхала Дєрская, а повернулася Зухвала.

«Рафінована лють» - це година нещадного збиткування над наймерзеннішими ворогами в галактиці, яких чемно називають - російські окупанти. Проте, на своєму сольному концерті, Зухвала не вдається до чемності, і називає речі своїми іменами. Стендап на злобу дня - про нову фронтову реальність, незабутнє життя в селі та різке підвищення самосвідомості, де бомби і ракети стали потужним каталізатором.

У минулому, ви могли бачити Настю на сцені Підпільного стендапу, в телепроектах Жіночий квартал, Гуднайт Клаб, а також, як коментаторку Богині шоппінгу. Приходьте познайомитись з новою покращеною версією, за свіжими емоціями та підвищенням рівню русофобії.

20% - передаємо на ЗСУ, вхід бійцям ЗСУ та ТРО - безкоштовний!

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!