Росія хоче оголосити українського шоумена Зеленского персоною нон грата


В Росії хочуть оголосити українського актора Володимира Зеленського персоною нон грата, а фільм "8 нових побачень" з його участю не допустити до прокату

Відповідну заяву на ім'я міністра культури Росії Володимира Мединського, голови департаменту культури Москви Сергія Капкова, голови комітету Державної думи з культури Станіслава Говорухіна і кінопрокатників відправив голова молодіжного руху "Справедлива Сила" Ілля Свиридов, передає Еспресо.TV з посиланням на газету "Известия".

"Цей "шоумен" на утриманні ворога Росії - Ігоря Коломойського - є принциповим і системним антиросійським пропагандистом. Він неодноразово виступав на концертах на підтримку так званої АТО, давав безкоштовні виступи перед Нацгвардією і навіть особисто пожертвував один мільйон гривень на боротьбу з сепаратистами. При всьому цьому Зеленський прикривається статусом артиста комічного жанру, мовляв це все в жарт", - йдеться в заяві.

Свиридов також підготував заяву на ім'я глави Чечні Рамзана Кадирова, стверджуючи, що раніше Зеленський "знущався над кадрами з похорону батька Кадирова" у своїй гумористичній передачі.

Нагадаємо, ще в серпні студія "Квартал 95" за участю Зеленського відвідала Маріуполь, аби підтримати військових.

Після поїздки в зону АТО  Зеленський разом зі студією "Квартал 95" вирішили пожертвувати військовим мільйон гривень.