СБУ викрила людей, які по $250 продавали фейкову вакцину проти коронавірусу. Казали, що це Pfizer


Служба безпеки України викрила група людей, яка продавала підроблену вакцину проти коронавірусу. Шахраї запевняли, що продають препарат від Pfizer.

Про це повідомляє Служба безпеки України, пише Громадське.

До групи шахраїв, за даними СБУ, входили громадяни України, Росії, Нігерії та Сьєрра-Леоне. Вони нібито захотіли заробити після того, як з'явилась інформація, що Pfizer офіційно постачає вакцину в Україну.

В інтернеті підозрювані розмістили рекламу про роботу зареєстрованих в Україні підприємств, які начебто можуть постачати вакцину від американської компанії. Клієнтам, щоб переконати у наявності вакцини, вони надавали підроблені гарантійні листи від українських банків.

«Серед іншого, там були зазначені розрахункові рахунки для переведення коштів, які відкриті на громадян України. Вартість однієї фейкової "вакцини" становила $250», — йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, шахраї здебільшого працювали на клієнтів із Росії та Індії — саме на ці регіони була направлена їхня рекламна кампанія. Правоохоронці зафіксували, що зловмисники отримали тисячі доларів як передплату для постачання вакцини. У СБУ запевняють, що викрили зловмисників наприкінці квітня.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!