Серіал "Гра престолів" отримав 12 нагород Emmy


Найбільшу кількість нагород Академії телевізійних мистецтв і наук Emmy цьогоріч здобув заключний сезон серіалу "Гра престолів".

Про це повідомляє DW.

"Заключний сезон серіалу "Гра престолів" завоював 12 нагород американської Академії телевізійних наук і мистецтв. Зокрема, він учетверте став "кращим драматичним серіалом року", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що "Гра престолів" мала рекордні 32 номінації на Emmy.

Серед тріумфаторів церемонії був і телевізійний мінісеріал "Чорнобиль", створений американським телеканалом HBO спільно з британською телемережею Sky. Загалом "Чорнобиль" отримав десять нагород (зокрема як "найкращий мінісеріал", за "найкращу режисуру" та "найкращий сценарій"), а номінувався на 19.

Читайте також: Серіал "Чорнобиль" здобув три премії "Еммі"

Emmy за кращу чоловічу роль у драматичному серіалі отримав Біллі Портер за серіал "Поза", нагороду за жіночу роль отримала Джуді Комер за роботу у серіалі "Вбиваючи Єву".

Прихильність журі здобув також британський телесеріал "Флібег", знятий у жанрі драматичної комедії. Він отримав статуетки в номінаціях за кращий сценарій, кращу комедійну акторку та кращу режисуру.

З повним списком номінантів і переможців можна ознайомитися на сайті премії.

Академія телевізійних мистецтв і наук заснована у 1946 році. Назва її премії походить від слова "immy" - так називалася катодна трубка в перших телевізійних камерах.