Шанс для молоді: безкоштовний IT майстер-клас у Івано-Франківську


Благодійна організація GoFriends оголошує про відкриття реєстрації на подію для молоді, яка мріє про кар'єру в сфері Інформаційних технологій.

До участі запрошують всіх підлітків віком від 15 до 23 років на безкоштовний IT майстер-клас, який відбудеться 27 червня в історичному місті Івано-Франківськ.

Ця захоплююча подія, що триватиме з 10:00 до 19:00, надасть молодим учасникам можливість ознайомитися з різноманітними професіями в IT-сфері. 

“Ми пишаємося, що зможемо показати підліткам такі захоплюючі галузі як Web-дизайн, SMM, Маркетинг/Таргетинг, Програмування Front-end та Back-end на мовах Python та JavaScript, YouTube, IT Рекрутинг та HR.” - розповідає Євген Моісеєв, директор ГО GoFriends

В рамках цього майстер-класу учасники отримають унікальну можливість почути виступи та розповіді професіоналів IT та Digital індустрії, які поділяться своїм досвідом і відповідатимуть на запитання. Молоді люди зможуть розкрити свої потенційні можливості та зрозуміти, чи відповідає сфера IT їхнім інтересам та амбіціям. Майстер-клас завершиться практичними заняттями в групах, де учасники зможуть застосувати знання на практиці та дізнатися ще більше про рутину спеціаліста.

Також організатори повідомляють, що всі учасники майстер-класу отримають запрошення на безкоштовний літній IT табір. Це чудова нагода для підлітків розширити свої знання та навички, пройшовши інтенсивні тренування та насичену програму.

Зареєструватися на подію можна за посиланням: https://forms.gle/si9ah4egvZ79r9UW8 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!