Сили оборони пробили оборону росіян біля Бахмута та розбили вщент три бригади окупантів


Українські війська прорвали російську лінію оборони в районі Бахмута. Наразі ворог проводить контратаки, щоб повернути втрачені позиції, але без успіху.

Про це розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

"Загальна обстановка на Східному напрямку залишається складною. Ворог не полишає своїх намірів щодо поновлення наступальних дій на Куп’янському та Лиманському напрямках, до яких здійснює активну підготовку. Продовжуються запеклі бої в районі Бахмута. Після втрати на минулому тижні населених пунктів Андріївки та Кліщіївки, ворог проводить численні контратаки з різних напрямків, безуспішно намагаючись повернути втрачені позиції. Адже ці, невеликі, на перший погляд, населені пункти, були важливими елементами оборонного рубежу ворога, який простягнувся від Бахмута до Горлівки", - сказав генерал.

Він додав, що наші війська пробили лінію оборони ворога, яку він намагався закрити, кидаючи в бій всі наявні резерви. У боях на Бахмутському напрямку були розбиті та повністю втратили боєздатність одні із найбільш підготовлених і найкращих частин ворога – 72 окрема мотострілецька бригада, 31 та 83 окремі десантно-штурмові бригади.

"Звичайно, ми продовжуємо рух вперед. Це лише ще один черговий крок на шляху до повного звільнення наших територій", - підсумував Сирський.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!