Сільські бюджети втрачають кошти від “ЛУКОРу” через саботаж управління Держземагентства


У Калуській РДА відбулася розширена нарада з сільськими головами щодо наповнення місцевих бюджетів.

На нараді торкнулися невирішених земельних проблемних питань, повідомляють "Вікна" посилаючись на офіційний сайт Калуської РДА.

Зокрема, Голинський сільський голова Віктор Ляхович заявив: «100 тисяч коштів, які не надійшли у сільський бюджет, — це заборгованість «ЛуУКОРу». Я звертався безліч разів, щоб допомогли вирішити дане питання – укласти договір оренди на землю. Однак питання не вирішується. Я заставив усіх економити. 60 тисяч я можу «перекрити» іншими надходженнями у місцевий бюджет, але не 100 тисяч!»

Голова РДА Василь Петрів зазначив, що цьому питанню він присвятив чимало розмов по телефону і під час зустрічей із начальником Головного управління Держземагентства в Івано-Франківській області Володимиром Боднарчуком. Адже це обласне управління мало видати розпорядження про затвердження договору на оренду землі. Тому запитав у головного земельника району Олега Кульбанського, як вирішити дану проблему, на що останній відповів: «Я не можу вирішувати чи коментувати дії свого керівництва».

Питання стосується укладання угоди між «ЛуУКОРом» не лише з Голинською сільрадою, а й із сусідніми — Кропивницькою та Верхнянською. «Чому блокує цю роботу Головне управління Держземагентства — незрозуміло. Іншими словами, як саботаж, не назвеш. Тому я доповів з цього питання голові ОДА Василеві Чуднову», — підкреслив Василь Петрів.