Споживання електроенергії стрімко зростає - українців закликають заощаджувати


Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" фіксує стрімке зростання споживання електроенергії. Оператор системи передачі просить українців ощадливо споживати електрику.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Рівень споживання електроенергії стрімко зростає. Диспетчерськй центр Укренерго прогнозує, що споживання буде триматися на максимумі протягом дня", - йдеться у повідомленні.

Серед причин зростання споживання: погіршення погодних умов, несприятливі умови для генерації з відновлюваних джерел, відновлення споживання в регіонах, постраждалих через негоду.

"Нагадуємо, що одночасне заживлення великої кількості споживачів – це складний технічний процес, який може спричинити перевантаження електромереж й призвести до додаткових технічних пошкоджень. Споживайте електрику ощадливо. Сьогодні просимо раціонально споживати електроенергію протягом всього дня", - зазначили в Укренерго.

У компанії наголосили, що наразі виробленої українськими електростанціями електрики вистачає для всіх споживачів, однак якщо споживання й далі триматиметься на максимумі, в енергосистемі можливий дефіцит. Це пов’язано зі зниженою роботою сонячних електростанцій.

Зазначається, що ремонтні бригади «Укренерго» разом з обленерго продовжують відновлювати енергоживлення споживачів у південному регіоні. Хід робіт ускладнюють погодні умови: снігові замети, ожеледиця.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!