Стала відома дата прем'єри комедії про пригоди гуцулів у столиці


Вже 14 жовтня о 21:45 на телеканалі "1+1" відбудеться довгоочікувана прем’єра 16-серійного комедійного серіалу "Великі Вуйки".

Знімання серіалу завершилися два місяці тому, пише 1+1.

Оскільки, у стрічці розповідається про пригоди гуцулів із "Останнього москаля" у Києві, то окрім вже відомих глядачу героїв, у серіалі з'явиться багато українських зірок у найнесподіваніших образах. Так, глядачі побачать Надію Мейхер, Катерину Осадчу, Руслана Сенічкіна, Дмитра Коляденка, Євгена Кота, Фагота та Фоззі із гурту ТНМК, Катерину Кухар, Ігоря Ласточкіна та Михайла Поплавського.

Зауважимо, що "Великі Вуйки" - це спіноф найрейтинговішої 2-сезоної комедії "Останній москаль". У новому серіалі гуцули із села Великі Вуйки - Іван (Юрій Горбунов), Штефко (Назар Задніпровський), Бодя (Володимир Ніколаєнко) та Василь Микитюк (Володимир Горянський) потрапляють у столицю та відкривають для себе особливості життя найбільшого українського мегаполісу.

За сюжетом комедії, делегація вуйок приїде до Києва, щоб потрапити на зустріч до міністра інфраструктури та домогтися будівництва дороги у рідне село. А слідом за чоловіками вирушать до Києва і жіночі персонажі – дружина Боді Марійка (Наталія Корецька) та закохана у Штефка продавчиня Ірка (Лілія Ребрик).

Київ приготує для героїв неймовірні пригоди та випробування - вуйки розважаться на масових фестивалях, відкриють для себе модні молодіжні місця, заблукають у центрі та застрягнуть у заторі.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!