Студенти франківських вишів об'єднались, щоб зібрати мільйон гривень на FPV-дрони
7 Лютого 2024, 17:22
![](https://blitz.if.ua/local/news/243322/418531345_259002590552191_3838114244331128838_n.jpg)
Студенти чотирьох найбільших університетів Івано-Франківська, а саме Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Університету Короля Данила, Івано-Франківського національного медичного університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, спільно з Благодійним фондом «Вірні», об’єдналися з метою збору коштів на FPV-дрони для Захисників України.
Протягом лютого у кожному з університетів буде проведено низку благодійних заходів, аукціони, збори коштів, конкурси, виручені гроші з яких буде передано БФ «Вірні» для закупівлі дронів для франківських бригад та батальйонів.
Мета проєкту – зібрати 1 мільйон гривень.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)