Суд арештував активи Марченко та Медведчука в Івано-Франківській області


За ініціативи СБУ арештовано додаткові активи Медведчука та Марченко, якими управляли з рф.

Рішенням суду накладено арешт, зокрема на:

▪ корпоративні права ТОВ зі статутним капіталом 38 млн. грн.;

▪ банківські рахунки на 1,3 млн. грн;

▪ дві земельні ділянки площею 3 і 5 га;

▪ приміщення двох готельних комплексів площею 4,5 та 2,4 тисячі квадратних метрів.

За даними СБУ, бенефіціарними власниками цих активів є громадянин рф, Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко, повідомляє Управління СБ України в Івано-Франківській області.

Відповідне рішення суду прийняте за матеріалами Служби безпеки, яка документує і викриває схеми легалізації в Україні російських грошей, спрямованих на фінансування антиукраїнської діяльності. Схема полягала у заведенні коштів з російських банків на зареєстроване в Україні ТОВ, власником якого є громадянин рф. Ці гроші надходили під виглядом потреб на утримання та оплату оренди двох готельних комплексів у Івано-Франківській та Закарпатській областях, котрі через низку українських компаній належать Оксані Марченко.

У ході досудового розслідування СБУ отримала беззаперечні докази, що управління ними здійснювалося безпосередньо з росії, і встановила весь перелік цих російських суб’єктів. Досудове розслідування триває і здійснюється за такими статтями Кримінального кодексу України:

▪ ч. 1 ст. 110-2 – фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України;

▪ ч. 2 ст. 209 – легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом;

Викриття та документування протиправної діяльності здійснює Управління СБУ в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом Івано-Франківської обласної прокуратури.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!