Суд призначив калушанину суспільно корисні роботи через несплату аліментів


23 березня Калуський міськрайонний суд розглядав матеріали, які надійшли до суду з Калуського відділу виконавчої служби.

У процесі слухання справи, суд встановив, що чоловік, згідно з виконавчим листом був зобов`язаний сплачувати аліменти на утримання свого сина. Проте грошові кошти не надавав, відповідно, це призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої згідно розрахунку станом на 01.02.2023 становить 28 333,33 гривень. Про це повідомляють на сторінці Калуського міськрайонного суду.

Суд прийшов до переконання, що в діях чоловіка є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 183-1 КУпАП, (несплата аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім`ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред`явлення виконавчого документа до примусового виконання).

Його вина у скоєному також доводиться відомостями, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення, копією виконавчого листа, копією постанови про відкриття виконавчого провадження, розрахунком заборгованості.

Таким чином суд вирішив призначити стягнення у виді суспільно корисних робіт на строк - 120 годин та стягнути 536,80 грн. судового збору в дохід держави.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!