"Світ навиворіт": Дмитро Комаров показав місце, де за легендою, зустрілися Адам і Єва


У новому випуску Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв вирушать на пошуки витоків створення світу слідами найдавніших історій людства і покажуть місця, описані в Біблії і Корані.

Щоб розгадати загадку одного з найбільш незвичайних місць на планеті, українські мандрівники вирушили у найнебезпечнішу провінцію країни — Белуджистан. Через напружену ситуацію в цей регіон заборонено приїжджати туристам, але саме тут є місця, які мають колосальний туристичний потенціал, пише ТСН.

Команда "Світу навиворіт" отримала спеціальний дозвіл на знімання там, але тільки з дотриманням правил безпеки і в супроводі озброєної охорони.

"Белуджистан - це фантастичний регіон, не схожий ні на один інший на планеті. Сюди могли б приїжджати мільйони туристів, щоб побачити ці місця, доторкнутися до них. Але це найнебезпечніша провінція Пакистану. І зараз ці місця ви можете побачити тільки в нашій програмі. Я дуже сподіваюся, що коли-небудь вони відкриються для всіх охочих", - прокоментував Дмитро.

Послідовники суфізму, однієї з течій ісламу, вірять, що саме в Белуджистані відбувалися події, описані в священних книгах. За суфійською легендою, тут зустрілися Адам і Єва, а Ноїв ковчег причалив до однієї з місцевих скель.

Ці унікальні місця могли б позмагатися зі світовими центрами паломництва і туризму. Українці Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв стали одними з перших іноземних журналістів, які побували там, і вперше відкрили ці місця українським телеглядачам.

За переказами суфіїв, із цим регіоном пов'язані не тільки історії про створення світу, а й передбачення кінця світу. В одній із священних печер є камінь, який вказує на те, як довго залишилося існувати людству. Команда "Світу навиворіт" спробувала розгадати його таємницю і дізнатися, коли настане кінець світу, згідно з місцевими віруваннями.

Нерозгадані таємниці Пакистану, унікальні місця, рівних яким немає на всій планеті, а також захопливі пригоди команди проєкту в закритому для туристів регіоні країни, дивіться у відео.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!