Танцівники з Івано-Франківська завоювали золото на Dance World Cup


З 27 червня по 6 липня у столиці Чехії місті Прага проходив Dance World Cup – світова першість з сучасного танцю.

Цього року до збірної команди України увійшло 28 учнів Хореографічної школи-студії УКД та студентів Фахового коледжу Університету Короля Данила. 

«Це неймовірні відчуття, як для танцівників, так і для педагогів та батьків – чути Гімн України і знати, що право звучання цього гімну вибороли наші діти. Усі призери конкурсу отримали відзнаки Golden Tickets, які дають право пройти безкоштовне навчання в престижному іспанському Institute of the Arts, м. Барселона», – розповідає тренер Наталія Чашечнікова.

Підготовка до чемпіонату тривала протягом року. У січні усі учасники пройшли національний відбір до збірної України. Педагоги працювали з дітьми над постановкою танцю, виконавською майстерністю, фізичною підготовкою та акторською грою. 

Особливою подією DWC Finals став виступ Junior Dance Company DWC, в якій провідні партії виконувала неймовірно талановита франківчанка, випускниця Фахового коледжу Університету Короля Данила, а тепер вже студентка «The Brighton Academy» (Великобританія) – Соломія Ткачівська. 

Протягом 10 днів діти конкурували у таких категоріях, як jazz, show dance, ліричний танець та street dance. У надскладній боротьбі з кращими танцівниками світу з 54 країн – збірна України виборола почесне 7 місце у загальнокомандному заліку. 

Величезний вклад в успіх України внесли саме юні франківчанки:

Золота медаль – Вероніка Кухарська (children, solo, dance show)

Золота медаль – Вероніка Кухарська (children, solo, lyrical)

Золота медаль – Євгенія Розгоній (junior, solo, dance show)

Срібна медаль – Євгенія Розгоній (junior, solo, lyrical)

Бронзова медаль – Діана Степак (children, solo, jazz)

Бронзова медаль – Соломія Ткачівська (senior, solo, dance show).Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!