У Франківську стартував новий сезон ґрантової програми


15 березня стартував новий сезон ґрантової програми громадського ресторану Urban Space 100. Подача заявок триватиме до 15 квітня.

Головна умова – ваш проект має бути орієнтованим на розвиток Івано-Франківська. Сума ґранта – необмежена.

    Що потрібно зробити для участі у конкурсі:

  • Зайти на сайт ресторану та ознайомитися з умовами програми.
  • Завантажити ґрантову заявку і заповнити її.
  • Зняти коротке відео (до 3 хвилин) про свій проект.
  • Відправити заявку та відео одному зі співзасновників громадського ресторану Urban Space 100 через e-mail або Facebook (перелік засновників є на сайті).
  • У випадку, якщо не отримали відповіді від одного співзасновника, —  надіслати заявку та відео іншому співзасновнику.

Подаватися можуть некомерційні проекти, описані в запропонованій на сайті заявці, з конкретними очікуваними результатами та цілями. Структура й етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані. Обов’язковою умовою є реалістичний та обґрунтований бюджет, статті витрат у якому відповідають проектній діяльності. Якщо реалізація проекту передбачає отримання дозвільної документації, вона повинна бути представлена у додатках до заявки під час подачі на конкурс. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в місті Івано-Франківськ.

Нагадаємо, що фонд ґрантової програми формується з чистого квартального прибутку громадського ресторану Urban Space 100 (на проекти спрямовується 80% чистого прибутку). На сьогодні «найдорожчий» підтриманий проект — «Мотузковий парк для дітей з тяжкими порушеннями мовлення та аутизмом» на суму 72 200 грн.

Найбільш відомі підтримані проекти – День вуличної музики, Design Village, Eco City, радіомарафон "Нуяктобісказати", реставрація старовинних дверей і вивісок у середмісті та проект “Поставити на колеса” – з ремонту візків у медичних закладах міста.

Загалом за 4 роки діяльності програми було підтримано 91 проект на суму 2 121 164,55 гривень.