У Франківську виявили низку порушень під час голосування за проєкти Бюджету участі


Цьогоріч керівники "Бюджету участі" виявили низку порушень у змаганні за першість та голосуванні серед учасників проєкту в Івано-Франківській громаді.

Про це Суспільному Карпати повідомила його координаторка Христина Гнатів.

Зокрема, колишній депутат Івано-Франківської міської ради обіцяв винагороду за голоси на ремонт вулиці.

"Розіграш грошової винагороди між тими, хто проголосує і скине скрін голосу, – це є підтверджений факт", — каже Христина Гнатів.

Адміністрації шкіл та університетів активно заохочували до голосування своїх учнів, студентів та батьків. Однак надходила інформація, що один з вишів обіцяв скасувати заборгованість за пропущені заняття за голос, відданий за проєкт.

"З однією з дирекцій шкіл були проведені бесіди ще минулого року, тому що там доходило до утисків", — розповідає координаторка проєкту "Бюджет участі".

Робоча група конкурсу готова була знімати такі ініціативи з участі у проєкті, але цього не передбачено у положенні, за яке голосували депутати Івано- Франківської міської ради.

"Наступного року плануємо прописати, що ми можемо зробити, щоб такого не повторилося. Це є недобросовісна конкуренція. Не кожен може собі дозволити купити голос", — каже Христина Гнатів.

Повідомити про факти недобросовісної конкуренції на конкурсі "Бюджет участі" можна анонімно, написавши на пошту проєкту.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!