У Франківську зловили росіянина, який півтора року не хотів виїжджати з України


48-річний громадянин Російської Федерації всупереч рішенню судів півтора року ухилявся від виїзду з України після закінчення дозволеного строку встановленого терміну перебування в нашій країні.

Але, як зараз модно казати, у цій історії настав дедлайн. Працівники міграційної служби у взаємодії зі співробітниками УСБУ та поліції виявили і затримали неврегульованого мігранта в Івано-Франківську. Розглянувши позов УДМС в Івано-Франківській області, суд прийняв однозначне рішення – примусово видворити іноземця-правопорушника з України. Про це повідомляє пресслужба ДМС в області.

З метою ідентифікації та забезпечення виконання судового рішення наразі іноземця поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України. На виконання судового рішення про примусове видворення чинне законодавство відводить шестимісячний термін.

До слова, в даний час міграційна служба і правоохоронні органи здійснюють комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». Перебіг та результати вже проведеної роботи дають підстави припускати, що найближчим часом в судах розглядатимуться аналогічні справи про примусове видворення з України або примусове повернення в країни походження осіб-іноземців з категорії неврегульованих мігрантів.