У Калуші оголосили другий тендер на влаштування заїзних кишень


Заплановане влаштування щебеневого покриття на площі 275 квадратних метрів та укладання бордюрів.

15 листопада в Єдиній системі державних закупівель Прозорро управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило закупівлю послуг з благоустрою населених пунктів (поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів) з бюджетом 250 тис. гривень.

Період подачі пропозицій на участь у тендері — до 23 листопада, аукціон запланований на цю дату. За тендерною документацією, термін надання послуг — до кінця поточного року. Заплановане влаштування щебеневого покриття на площі 275 квадратних метрів та укладання бордюрів.

Як пояснив у коментарі «Вікнам» начальник управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, йдеться про заїзні кишені у дворах калуських багатоповерхівок. Зокрема, до кінця року планують влаштувати ще 5-6 невеликих кишень.   

Нагадаємо, наприкінці серпня управління житлово-комунального господарства уклало з калуським ТОВ «Дорленд» договір на капітальний ремонт заїзних кишень у мікрорайонах міста на суму близько 1 млн 271,2 тис. гривень. За ці кошти заплановано влаштувати 13 заїзних кишень у різних локаціях. Майже усі — вже зроблено. Цього року заїзні кишені роблять зі щебеневим покриттям — обрали економний варіант, оскільки у Калуші гострою є проблема браку місць для паркування у дворах багатоквартирних будинків. Щебеневі майданчики дешевші, а отже їх можна зробити більше.

Нагадаємо, міська програма капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства на влаштування заїзних кишень для паркування автомобілів в мікрорайонах міста передбачає 1,5 млн гривень фінансування. У підсумку у калуських дворах до кінця року має з’явитися 18-19 заїзних кишень. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!