У Калуші заборонили продаж спиртного після 22.00


Сьогодні виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про тимчасове обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на території Калуша.

Згідно із рішенням, із завтрашнього дня у Калуші забороняється продаж спиртного на всій території Калуша з 22.00 до 8.00. Обмеження наразі встановлено до 22 березня.

У коментарі «Вікнам» заступник міського голови Руслана Вайда повідомила, що у Калуші станом на сьогодні є 5 нічних магазинів, які працюють на законній основі, і ще 2 — «сумнівні». Загалом, питання нічних крамниць є складним, адже підприємці у судах відсуджують графіки роботи.

— Рішення, яке ми нині прийняли, — політичне. Сподіваюся, що всі підприємці із розумінням поставляться до цього, з огляду на ситуацію у країні, — каже Руслан Вайда.

Слідкувати за виконанням рішення виконкому мають правоохоронці, до яких, сподівається заступник міського голови, долучиться і Самооборона.

Також на засідання виконкому міський голова Ігор Насалик звернувся до калушан, у яких на вихованні діти до 16-ти років, щоб після 22.00 діти без особливої потреби на вулиці міста не виходили.

Як уже повідомляли “Вікна”, учора на віче у Калуші “Самооборона” міста закликала калушан "не пити і не дуріти".