У Канаді жінка вигулювала чоловіка на повідку, щоб обійти комендантську годину


Мешканка Канади вирішила "перехитрити" карантинні заборони і вийшла на прогулянку зі своїм чоловіком, якого вела на повідку.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, коли її затримала поліція, вона заявила, що "просто вигулює свого собаку" біля їхнього будинку в місті Шербрук у провінції Квебек, пише ВВС.

Через коронавірус влада Квебеку минулої суботи запровадила комендантську годину, тому з'являтися на вулиці з 20:00 до 05:00 можна лише з поважної причини. Прогулянка з собакою поруч з будинком - одна з таких причин.

Ізабель Гендрон з поліцейського управління Шербрука розповіла місцевій газеті La Tribune, що подружжя "взагалі не співпрацювало з поліцією". Жінка наполягала, що дотримується правил карантину, які дозволяють вигулювати домашнього улюбленця. Тепер кожен з порушників сплатить штраф розміром 1 500 канадських доларів (1 200 доларів США).

З початку дії комендантської години поліція Квебека вже виписала 750 штрафів. У Канаді почався новий сплеск Covid-19. Загалом від початку пандемії в країні захворіли 670 тисяч людей. У понеділок прем'єр-міністр Квебеку Франсуа Лего закликав дотримуватися правил соціального дистанціювання. Він також попередив, що ситуація у найбільшому місті провінції, Монреалі, "дійсно критична", а лікарні наближаються до точки, коли не зможуть лікувати всіх пацієнтів.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!