У Карпатському лісовому офісі змінили керівника та директорів філій


Керівником Карпатського лісового офісу призначили Ігоря Чебана. Він раніше очолював Чернівецький обласний лісгосп та працював у Подільському офісі Держпідприємства "Ліси України"

Окрім того, як повідомили у ДП "Ліси України", замінили й директорів філій, а також звільнені співробітники та керівник внутрішньої безпеки, відповідальні за Закарпатську область.

"У Карпатський лісовий офіс новий керівник – Ігор Чебан. Замінені директори філій. Звільнені співробітники та керівник внутрішньої безпеки, відповідальні за Закарпатську область. У попередньої управлінської команди є об’єктивні досягнення, які неможна заперечувати. Уніфікований штат лісових господарств: наприклад, у Брустурянській філії директором скорочено понад 110 «мертвих душ», які виключно отримували зарплату. Значно активізувався процес оформлення речових прав на землю, який до того майже не рухався та створював умови для прихованої приватизації лісового фонду", - зазначається у дописі.

Карпатський лісовий офіс входить в ДП «Ліси України». Створений він у 2022. Структура офісу - 36 філій у Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях. Офіс знаходиться в Ужгороді на вулиці Собранецькій, 156.

 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!