У Коломиї хочуть облаштувати містечко з атракціонами для дітей


Для Сергія Литвинова, який вже 12 років мешкає у селі Раківчик, атракціони – це сімейний бізнес, справа його життя.

Вперше в Україні вони з'явились саме завдяки дідусю Сергія, котрий привіз їх із різних куточків світу. З того часу сім'я Литвинова дарувала радість і дітям, і дорослим по всій Україні. Про це в мережі розповідає міський голова Богдан Станіславський.

Суто свою діяльність Сергій зосередив у Херсонській області. Там його атракціони добре відомі. Не одне свято жителі та гості Херсона відзначали з розвагами від коломиянина. Але після 24 лютого все змінилося. Зараз херсонцям не до розваг. Майже чотири місяці вони страждають від окупації російської армії. Бізнес Сергія також залишився у Херсоні.

Перевезти атракціони Сергій не встиг, адже одразу зайнявся волонтерством. Допомагає і нашим захисникам, і людям, що потерпають від обстрілів. Не раз коломиянин сам їздив на передову, щоб передати допомогу.

Зараз Сергій хоче поставити атракціони в Коломиї.

"На жаль, не свої, бо вони, як я вже казав, залишилися під окупацією. Обладнанням з ним готові поділитися друзі. Підприємець розповідає, що ідея відкрити атракціони в Коломиї з'явилася після розмови із восьмирічним сином та іншими дітьми. Чоловік бачить, що діткам бракує гарних емоцій. Їхні думки – про війну, яка забирає дитинство. "Діти іноді такі питання ставлять, що ти і сам відповіді на них не маєш", - розповідає Сергій. Тому він хоче подарувати трохи щастя для малюків, щоб вони мали змогу відпочити.

У планах – облаштувати містечко для діток у парку Трильовського. До речі, взимку, коли я цікавився, де мають бути атракціони, найбільше людей говорили саме за парк Трильовського. Тому й розглядається зараз цей варіант. Сергій обіцяє, що ціни на атракціони будуть помірні. А частину від отриманого заробітку він планує витрачати на допомогу українському війську. Адже чоловік хоче надалі займатися волонтерством та підтримувати тих, хто цього потребує",- пояснює Станіславський.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!