У Коломиї оголосили жалобу через смерть двох військових


Під час несення військової служби померли двоє військових з Коломийської громади - Олександр Шарий та Любомир Бойчук. Через це у громаді оголосили жалобу.

Про це повідомив міський голова Богдан Станіславський.

"На жаль, до Коломиї прийшла сумна звістка. Помер Любомир Бойчук – стрілець взводу охорони 433 бази зберігання озброєння і техніки. Він був призваний у жовтні 2020 року. Помер 19 вересня під час несення військової служби. Від всієї громади висловлюю співчуття сім’ї,  рідним та близьким померлого. Вічна йому пам'ять. Нехай спочиває з Богом. Попрощатись із воїном можна сьогодні у ритуальній кімнаті "Благочестя" за адресою: вулиця Драгоманова, 3. Чин похорону розпочнеться завтра, 22 вересня, о 10 годині за тією ж адресою. Поховають військового у селі Велика Кам'янка", - йдеться у повідомленні.

"Знову сумна новина. На жаль, помер ще один військовий з Коломиї - Олександр Шарий. Він служив у Повітряних силах України. Відійшов у вічність під час несення служби.

Співчуваю рідним та близьким із цією гіркою та непоправною втратою. Нехай воїн спочиває з Богом. Завтра, 22 вересня орієнтовно об 11 годині, до Коломиї прибуде скорботний кортеж із тілом військового. Він буде рухатись до Церкви священномученика Йосафата. Прошу гідно зустріти воїна. Парастас відбудеться завтра о 18 годині в Церкві священномученика Йосафата. Похорон розпочнеться 23 вересня об 11 годині. Поховають військового на міському кладовищі", - йдеться у повідомленні.

Станіславський також додав, що 22 вересня у Коломийській громаді оголошено день жалоби. Всі гучні та розважальні заходи мають бути скасовані або перенесені.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!